[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Valuutta

Halvimmat junat lähtöpaikasta Malmö määränpäähän Kööpenhamina

Ajat ja hinnat koskevat seuraavaa päivämäärää: 9. joulukuuta

Cheapest

13

Average

13

Jos haluat saada lipun edullisesti, suosittelemme varaamaan sen mahdollisimman ajoissa ja välttämään ruuhka-aikoja.

Lippu reitille Malmö–Kööpenhamina maksaa keskimäärin 13 €, jos ostat sen lähtöpäivänä, mutta edullisimmillaan liput voivat maksaa vain 13 €.

halvin
09:13Malmö Centralstation0t36 09:49København H
0 changes
13 1Meno
halvin
11:13Malmö Centralstation0t36 11:49København H
0 changes
13 1Meno
halvin
18:33Malmö Centralstation0t36 19:09København H
0 changes
13 1Meno
halvin
11:33Malmö Centralstation0t36 12:09København H
0 changes
13 1Meno
halvin
15:13Malmö Centralstation0t36 15:49København H
0 changes
13 1Meno

Juna-aikataulut Malmö–Kööpenhamina

Huomisen junat (to 9. joulukuuta)
00:33Malmö Centralstation0t36 01:09København H
0 changes
01:33Malmö Centralstation0t36 02:09København H
0 changes
02:33Malmö Centralstation0t37 03:10København H
0 changes
03:33Malmö Centralstation0t36 04:09København H
0 changes
04:13Malmö Centralstation0t36 04:49København H
0 changes
04:33Malmö Centralstation0t36 05:09København H
0 changes
04:53Malmö Centralstation0t36 05:29København H
0 changes
05:13Malmö Centralstation0t36 05:49København H
0 changes
05:33Malmö Centralstation0t36 06:09København H
0 changes
05:53Malmö Centralstation0t36 06:29København H
0 changes
06:13Malmö Centralstation0t36 06:49København H
0 changes
06:33Malmö Centralstation0t36 07:09København H
0 changes
06:53Malmö Centralstation0t36 07:29København H
0 changes
07:13Malmö Centralstation0t36 07:49København H
0 changes
07:33Malmö Centralstation0t36 08:09København H
0 changes
07:53Malmö Centralstation0t36 08:29København H
0 changes
08:13Malmö Centralstation0t36 08:49København H
0 changes
08:33Malmö Centralstation0t36 09:09København H
0 changes
08:53Malmö Centralstation0t36 09:29København H
0 changes
09:13Malmö Centralstation0t36 09:49København H
0 changes
09:33Malmö Centralstation0t36 10:09København H
0 changes
09:53Malmö Centralstation0t36 10:29København H
0 changes
10:13Malmö Centralstation0t36 10:49København H
0 changes
10:33Malmö Centralstation0t36 11:09København H
0 changes
10:53Malmö Centralstation0t36 11:29København H
0 changes
11:13Malmö Centralstation0t36 11:49København H
0 changes
11:33Malmö Centralstation0t36 12:09København H
0 changes
11:53Malmö Centralstation0t36 12:29København H
0 changes
12:13Malmö Centralstation0t36 12:49København H
0 changes
12:33Malmö Centralstation0t36 13:09København H
0 changes
12:53Malmö Centralstation0t36 13:29København H
0 changes
13:13Malmö Centralstation0t36 13:49København H
0 changes
13:33Malmö Centralstation0t36 14:09København H
0 changes
13:53Malmö Centralstation0t36 14:29København H
0 changes
14:13Malmö Centralstation0t36 14:49København H
0 changes
14:33Malmö Centralstation0t36 15:09København H
0 changes
14:53Malmö Centralstation0t36 15:29København H
0 changes
15:13Malmö Centralstation0t36 15:49København H
0 changes
15:33Malmö Centralstation0t36 16:09København H
0 changes
15:53Malmö Centralstation0t36 16:29København H
0 changes
16:13Malmö Centralstation0t36 16:49København H
0 changes
16:33Malmö Centralstation0t36 17:09København H
0 changes
16:53Malmö Centralstation0t36 17:29København H
0 changes
17:13Malmö Centralstation0t36 17:49København H
0 changes
17:33Malmö Centralstation0t36 18:09København H
0 changes
17:53Malmö Centralstation0t36 18:29København H
0 changes
18:13Malmö Centralstation0t36 18:49København H
0 changes
18:33Malmö Centralstation0t36 19:09København H
0 changes
18:53Malmö Centralstation0t36 19:29København H
0 changes
19:13Malmö Centralstation0t36 19:49København H
0 changes
19:33Malmö Centralstation0t36 20:09København H
0 changes
19:53Malmö Centralstation0t36 20:29København H
0 changes
20:13Malmö Centralstation0t36 20:49København H
0 changes
20:33Malmö Centralstation0t36 21:09København H
0 changes
20:53Malmö Centralstation0t36 21:29København H
0 changes
21:13Malmö Centralstation0t36 21:49København H
0 changes
21:33Malmö Centralstation0t36 22:09København H
0 changes
21:53Malmö Centralstation0t36 22:29København H
0 changes
22:13Malmö Centralstation0t36 22:49København H
0 changes
22:33Malmö Centralstation0t36 23:09København H
0 changes
22:53Malmö Centralstation0t36 23:29København H
0 changes
23:13Malmö Centralstation0t36 23:49København H
0 changes
23:33Malmö Centralstation0t36 00:09København H
0 changes

Tämä on päivän viimeinen juna.

Etsi tämän matkan kaikki päivämäärät ja ajat

VERTAILE Eri tilojen hinnat

ke
8. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
to
9. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
pe
10. joulukuuta
12 Öresundståg
8 Flixbus
la
11. joulukuuta
12 Öresundståg
9 Flixbus
su
12. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
ma
13. joulukuuta
12 Öresundståg
6 Flixbus
ti
14. joulukuuta
12 Öresundståg
8 Flixbus
ke
15. joulukuuta
12 Öresundståg
8 Flixbus
to
16. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
pe
17. joulukuuta
12 Öresundståg
9 Flixbus
la
18. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
su
19. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
ma
20. joulukuuta
12 Öresundståg
8 Flixbus
ti
21. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
ke
22. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
to
23. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
pe
24. joulukuuta
12 Öresundståg
8 Flixbus
la
25. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
su
26. joulukuuta
12 Öresundståg
10 Flixbus
ma
27. joulukuuta
12 Öresundståg
13 Flixbus
ti
28. joulukuuta
12 SJ
11 Vy Bus4You

Nopeimmat junat lähtöpaikasta Malmö määränpäähän Kööpenhamina

Ajat ja hinnat koskevat seuraavaa päivämäärää: 9. joulukuuta

Nopein yhteys

36 min

Keskihinta

36 min

Junia per päivä

63

Etäisyys

28 km

Päivittäin välillä Malmö – Kööpenhamina kulkee yhteensä 63 junaa, joista 63 on suoria yhteyksiä, joten vaihtoyhteyksien välttäminen on melko helppoa.

Matkan pituus on 28 km, johon näillä suorilla junayhteyksillä kuluu keskimäärin 36 min , mutta joillakin yhteyksillä matkan taittamiseen voi mennä vain 36 min .

Hitaimmilla junayhteyksillä matka kestää 37 min , ja ne sisältävät usein ainakin yhden vaihdon, mutta budjettimatkailija voi onnistua säästämään niillä rahaa.

toiseksi lyhyin
09:13Malmö Centralstation0t36 09:49København H
0 changes
13 1Meno
toiseksi lyhyin
11:13Malmö Centralstation0t36 11:49København H
0 changes
13 1Meno
toiseksi lyhyin
18:33Malmö Centralstation0t36 19:09København H
0 changes
13 1Meno
toiseksi lyhyin
11:33Malmö Centralstation0t36 12:09København H
0 changes
13 1Meno
toiseksi lyhyin
15:13Malmö Centralstation0t36 15:49København H
0 changes
13 1Meno

Nämä yritykset luottavat meihin. Myymme niiden lippuja yhdessä ja samassa paikassa.

Deutsche Bahn
Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn

Matkustusvinkkejä

Junayhteydet Malmö–Kööpenhamina
Kööpenhamina on helposti saavutettavissa junalla. Etsitpä sitten nopeaa, halpaa tai jotain muuta vaihtoehtoa yhteysvälille Malmö–Kööpenhamina, matka-asiantuntijamme ovat keränneet kaiken tarvittavan yhteen paikkaan, joten löydät etsimäsi helposti.
FAQs
Paljonko halvimmat junalla matkaliput reitillä Malmö Kööpenhamina maksavat?
Halvimmat reitillä Malmö Kööpenhamina junat maksavat vain 12 €.
Paljonko juna matkalippujen hinnat ovat keskimääräisesti välillä Malmö Kööpenhamina?
Juna matkat maksavat keskimäärin välillä Malmö Kööpenhamina noin 12 €. Ota kuitenkin huomioon, että ne voivat myös vaihdella vuorokauden aikojen ja vuodenaikojen mukaan. Matkan varaamiseen kannattaa hieman perehtyä ja tehdä se ajoissa, sillä näin voit säästää mukavasti rahaa.
Mikä on näiden paikkojen juna välinen matka Malmö Kööpenhamina?
Saat selville juna etäisyyden välillä Malmö Kööpenhamina ja 28 km kilometrien määrän sovelluksellamme. Näin matkasi alkaa mahdollisimman hyvissä merkeissä.
Mikä on välillä Malmö Kööpenhamina juna matkaan kuluva aika?
Juna 36 min Matka-aika Malmö Kööpenhamina välisellä reitillä selviää sovelluksemme tai nettipalvelumme avulla.
Mikä on yleensä halutuin tapa matkustaa, kun matkustan välia Malmö Kööpenhamina ja kun käyttämäni liikenneväline on juna?

Matkareitilläsi Malmö Centralstation København, Ny Ellebjerg St. (togbus) matkalipun ostaneiden matkustajien lähtöpaikka on hyvin usein Malmö ja pääteasema Kööpenhamina, jos matkustusmuotona on juna.

Mikä etäisyys on asemien ja kaupunkien keskustojen välillä juna reitillä Malmö Kööpenhamina?

Kun valintasi on juna matkustajien lähtöasema on yleensä Malmö Centralstation, sen ja kaupungin keskustan etäisyys on 375 m. Pääteasemasi on København, Ny Ellebjerg St. (togbus), josta on matkaa kaupungin keskustaan 4 km.

Mistä löydän rautatieyhtiöt, jotka kuljettavat matkustajia juna reitillä Malmö Kööpenhamina?
Reitillä Malmö Kööpenhamina kuljettaa matkustajia Öresundståg, SJ ou DSB. Tutki myös vaihtoehtoiset rautatieyhtiöt juna matkaasi varten.
Miten saan parhaiten matkaliput netistä juna välille Malmö Kööpenhamina?
Jos tahdot halvat matkaliput juna välille Malmö Kööpenhamina, käänny huoletta Omion puoleen. Kukapa ei haluaisi myös viimehetken lippuja edullisesti ja nopeasti!
Aion tehdä juna matkan ja käyttää ensin matkareittiä Malmö Kööpenhamina, minne muut yleensä jatkavat tästä?
Olet valinnut juna reitin Malmö Kööpenhamina, Omiolta näet vielä reittiisi mahdollisesti sopivat Tukholma, Berliini ou Hampuri.
Kun valitsen Malmö Kööpenhamina matkareitin, onko juna vaihtoehtona kun olen perillä?
Reitille Malmö Kööpenhamina löydät juna jatkoyhteyksiä ja liikennemuotoja tutustumalla Omion keräämiin tietoihin.
Asemat

Tärkeät asemat ja lentoasemat tällä matkalla

Malmö
Kööpenhamina
Malmö Central
Mukavuudet
Malmö Triangeln station
Mukavuudet

Junayhteydet Malmö–Kööpenhamina – etkö löytänyt etsimääsi?

Tässä on joitakin muita tietolähteitä, joista tarvitsemasi tiedot voivat löytyä